Czym jest astrologia ?

Astrologia, czyli z greckiego, astra – gwiazdy, logos – język, a więc jest to język i jak każdy język, można się go nauczyć. I nie ma to nic wspólnego z magią czy czarami. To czy astrologia działa czy nie, to nie kwestia wiary, a tego czy się ten język rozumie. Np. jeśli nie rozumiemy chińskiego, to nie oznacza iż ten język nie „działa”. 

O astrologii napisano już wiele, ale ja napiszę czym astrologia jest dla mnie. W wielkim skrócie i nieco upraszczając, jest to jedno z wielu narzędzi ułatwiające nam życie. Z tym tylko, że astrologia daje nam wiedzę o nas samych, o nadchodzących zdarzeniach, więc daje nam szansę, nadzieję, a nawet może uratować życie… Dzięki temu narzędziu, łatwiej nam podjąć decyzję związaną z wyborem drogi życiowej, partnera, pracy, przeprowadzki, itd.

Horoskopy jakie Państwu oferuję, nie mają nic wspólnego z tzw. horoskopami gazetowymi, czy wydrukami komputerowymi ! Kosmogram/horoskop sporządzam na podstawie Państwa daty, godziny i miejsca urodzenia. Od wielu lat interesuję się psychologią, więc podczas interpretacji i konsultacji, wspieram się również psychologią, ale i numerologią.

DZIAŁY ASTROLOGII:

Horoskop urodzeniowy (indywidualny)

Horoskop ten sporządzam na podstawie Twojej daty, godziny i miejsca urodzenia. Jest to Twoja osobista mapa, pokazująca jak odkrywać i rozwijać Twój potencjał. Opisuje nasze predyspozycje, mocne i słabe cechy charakteru, szanse, wyzwania, uzdolnienia. To taka swoista mapa skarbów (talenty, szanse), a czasem pole minowe (blokady, zahamowania)… ale wiedząc to wszystko, nie mamy wrażenia, że kieruje nami ślepy los, nie czujemy się jak przysłowiowe dziecko we mgle.
Pozwala nam to pracować nad własnym rozwojem, zrozumieć i poznać lepiej samych siebie. A co za tym idzie, łatwiej nam jest podjąć ważne życiowe decyzje. Opowiem jaki obszar życia jest dla Ciebie ważny, co jest jakby, głównym tematem Twojego życia. Omówię również ważne zagadnienia związane ze zdrowiem, pracą, związkami partnerskimi, rodziną, itd.

Horoskop zawodowy- praca, kariera, predyspozycje

Opowiem o Twoich preferencjach zawodowych, o tym jaka praca da Ci satysfakcję, jakie zajęcie możesz z przyjemnością wykonywać. Niewykluczone, że takich zajęć może być więcej. Być może wahasz się, nie wiesz jaką drogę rozwoju zawodowego wybrać, lub zmienić.

Horoskop partnerski (porównawczy)

To porównanie/zestawienie dwóch horoskopów, np. pary (kobieta-mężczyzna), przyjaciół, partnerów w biznesie, rodzice – dzieci, itd.
Takie porównanie pomaga znaleźć punkty wspólne, a także te konfliktowe, zawiera ocenę zgodności charakterów partnerów. Pomoże odpowiedzieć na pytania:

– Na co uważać, nad czym należy pracować ?

– W jakich dziedzinach życia współpraca będzie się układać a w jakich nie ?

– Co zrobić żeby go/ją do siebie przyciągnąć ?

Horoskop prognostyczny

Co  się może zdarzyć w ciągu najbliższych kilku lat, czego uniknąć, co wykorzystać. Omawiam ewentualne zagrożenia, oraz mogące nadarzyć się szanse, czy też niespodziewane zwroty akcji. Prognoza pełni wprost nieocenioną rolę w pokonywaniu ewentualnych kryzysów życiowych, gdyż daje nam wiedzę, kiedy taki kryzys się może zacząć, ale i kiedy, mniej więcej może się skończyć. Często wskazuje nam również z której strony może przyjść niebezpieczeństwo, jak się przed nim zabezpieczyć, oraz opracować optymalną strategię postępowania. Bez tego narzędzia jesteśmy zdani na łaskę i niełaskę losu.  

POZOSTAŁE:

Astrologia medyczna, astrologia horarna (pytaniowa), astrologia mundalna, astrometeorologia i inne.