Anna J. (Niemcy)

Tym horoskopem trafiła Pani w stówę. Słucham tego już parę razy i mało co się nie zgadza. Tam jest 100% tak o mnie ! No jak można coś widzieć na tym diagramie ?! To wszystko jest tak o mnie, że…szok…

Nagranie —> https://www.youtube.com/watch?v=PcLWA1QGsVE

Marta E., (Mazury)

Jestem pod ogromnym wrażeniem trafności w odczytaniu mojego kosmogramu, nie spodziewałam się zupełnie, ile można wyczytać z konstelacji nieba w chwili urodzenia. Profesjonalizm i ogromna wiedza za tym stoi, którą Ewa potrafi tak dobrze wykorzystać. Nie mogłam uwierzyć, że w gwiazdach zapisany jest charakter człowieka, z jego zaletami, słabościami, predyspozycjami. Że można przewidzieć pewne trudności, zaplanować, dowiedzieć się na różne tematy. Polecam Ewę z całego serca z jej intuicją, wrażliwością, wiedzą i życzę jej powodzenia.

Polecam Panią Ewę ! Bardzo trafna analiza, przekazana w przystępny, rzetelny i bardzo miły sposób. 😊

Magda (Dortmund)

Ewa, z duszą pasjonatki, potrafi trafnie odczytać, a wręcz rozszyfrować, poszczególne zależności wynikające z układu planet, poprzez ich analizę i dar wnikliwej intuicji potrafi z niesamowitą dokładnością stawić wiarygodną interpretację. Robi to w atmosferze zrozumienia i przyjaznych wibracji. Daje wiele wskazówek i rad. Dostajesz do ręki narzędzia do dalszej pracy ze sobą i realizacji swoich celów życiowych. Dziękuję 🙂

Joanna (Warszawa)

Szczerze mówiąc to tego typu sprawy traktowałam zawsze z przymrużeniem oka, ale tu niezle się zdziwiłam, kiedy wszystko co usłyszałam o sobie totalnie się zgadzało. Miłe zaskoczenie i na pewno jeszcze skorzystam z porad Ewy. Pewnie nie raz 🙂. Polecam serdecznie 👌

*************************************

Zdecydowanie opłacało się poczekać, bo efekt finalny jest znakomity, 10/10! Astrologia przeszła u mnie legit check, a samo omówienie kosmogramu było wyjątkowo trafne i rezonujące. Niezwykle pozytywnie zaskoczyły mnie dodatki, które całość dodatkowo urozmaiciły 🙂

W każdym razie, jestem pod mocno pozytywnym wrażeniem!

Tomasz G.

*************************************

— Pani Ewo, zastrzeliła mnie ta zawodowa analiza!!!!

Kasia K.

*************************************

— Dobry wieczór, dziękuję! odsłuchalam nagranie i mam dużo, dużo, dużo  do myślenia. Pani wykonanie wywiera na mnie ogromne i głębokie wrażenie, nie wiem jak to opisać jest to połączenie wiedzy, profesjonalizmu i wrażliwości. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam i do usłyszenia.

– Dobry wieczór, dziękuję za analizę. Potwierdzam Pani interpretację,  tak to czuję nie jest niestety łatwo. Pięknie Pani opowiada jestem znów pełna podziwu dla umiejętności no i balsam dla duszy. Jeszcze raz pięknie podziękowania!

– Dzień dobry, jeszcze raz piszę gdyż mój mąż odsłuchał Pani interpretację jego horoskopu i był również tak jak ja pod ogromnym wrażeniem. Pytał co ja takiego opowiadałam o nim, że ma Pani taką wiedzę a ja tylko podałam godzinę i datę urodzenia.

– Dobry wieczór, jestem zaskoczona prawdziwością interpretacji, to jest to czego nie potrafiłam odgadnąć! Dziękuję bo bardzo mi Pani pomogła w zrozumieniu relacji, charakteru i tego co jest ponad to wszystko. To prawda i jeszcze coś ale cały czas od rana myślę nie potrafię tego opisać , ma Pani talent !!!! Nie można powiedzieć, że Pani trafiła po prostu Pani to wie i potrafi pięknie opisać! Dziękuję jeszcze raz!

Dobry wieczór, dziękuję za analizę jestem jak zwykle pod wrażeniem Pani interpretacji, niesamowite bo zgadza się wszystko i dużo mi tłumaczy i pozwala zrozumieć najbliższe osoby. Chyba już się  uzależniłam po prostu mógłabym słychać i słuchać, taka terapia astrologią. Dziękuję i pozdrawiam

Sylwia P.

*************************************

— Bardzo dziękuję za horoskop, wszystko się zgadza, astrologia jest niesamowita.

Teraz czekam na horoskop mojego partnera, jestem bardzo ciekawa. 

Pozdrawiam Ola Z.

*************************************

— Przesłuchałam cały kosmogram dwukrotnie i jestem pod wrażeniem wnikliwości przygotowanego materiału. Bardzo podobało mi się to nagranie i cała interpretacja. 

Myślę, że dzięki temu doświadczeniu jeszcze lepiej będę mogła wykorzystać swoje potencjały w przyszłości. Było to dla mnie cenne doświadczenie. Może w przyszłości zdecyduję się na pogłębienie analizy horoskopu.

Podczas słuchania byłam w szoku, że mogła Pani na podstawie tak małej ilości danych, które podałam powiedzieć o mnie tak wiele. Potrafiła Pani wielokrotnie trafić w sedno mojej osobowości.

Katarzyna S.

*************************************

– Pozdrawiam Panią Ewę, ja swojej interpretacji horoskopu słucham często w samochodzie,

polecam wszystkim interpretację horoskopu u Pani Ewy, wnikliwie, rzeczowo i niedrogo.

A.R.

*************************************

Bardzo dziękuję za analizę.  Niesamowite, że to wszystko odzwierciedla to jaką jestem osobą i jak funkcjonuje. Zgadza się wszystko ! Mogłabym w detalach pisać co się już wydarzyło, a o czym Pani wspomniała! Dziękuję, bo potrzebowałam tego. 

Angelika F.