Ważne informacje:


– Aby wykonać horoskop muszę znać Twoją: Datę, godzinę i miejsce urodzenia.


– Skąd dowiedzieć się o swojej godzinie urodzenia ?
  Od rodziców, wypisu ze szpitala (kiedyś takie wypisy zawierały godzinę ur.), lub Urzędu Stanu Cywilnego w mieście naszego urodzenia, można też poprosić o wydanie pełnego aktu urodzenia, jeśli urzędnik robi jakieś  problemy. Tu znajdziesz więcej informacji:

– W przypadku osób, które przeprowadziły się za granicę, lub mieszkają dość daleko od swojego miejsca urodzenia, proszę o  podanie aktualnego miejsca zamieszkania.

– Horoskop jest nagrywany przeze mnie, a nagranie przesyłam na podany przez Państwa mail.
– Czas oczekiwania na horoskop, to około cztery tygodnie od momentu wpłaty na konto.

– Nie należy traktować moich horoskopów jako „prawdy objawionej”, nie jestem wyrocznią. Moim zadaniem jest dodać otuchy, a nie przestraszyć.

Czym jest astrologia ?

  • Astrologia, czyli z greckiego, astra – gwiazdy, logos – język, a więc jest to język i jak każdy język, można się go nauczyć. I nie ma to nic wspólnego z magią czy czarami. To czy astrologia działa czy nie, to nie kwestia wiary, a tego czy się ten język rozumie. Np. jeśli nie rozumiemy chińskiego, to nie oznacza iż ten język nie „działa”. 
  • O astrologii napisano już wiele, ale ja napiszę czym astrologia jest dla mnie. W wielkim skrócie i nieco upraszczając, jest to jedno z wielu narzędzi ułatwiające nam życie. Z tym tylko, że astrologia daje nam wiedzę o nas samych, o nadchodzących zdarzeniach, więc daje nam szansę, nadzieję, a nawet może uratować życie… Dzięki temu narzędziu, łatwiej nam podjąć decyzję związaną z wyborem drogi życiowej, partnera, pracy, przeprowadzki, itd.
  • Horoskopy jakie Państwu oferuję, nie mają nic wspólnego z tzw. horoskopami gazetowymi, czy wydrukami komputerowymi ! Kosmogram/horoskop sporządzam na podstawie Państwa daty, godziny i miejsca urodzenia. Od wielu lat interesuję się psychologią, więc podczas interpretacji i konsultacji, wspieram się również psychologią, ale i numerologią.
  • Poza astrologią zajmuje się organizacją i prowadzeniem różnego rodzaju warsztatów artystycznych (od 20 lat), maluję, rysuję, rzeźbię i wiele innych.