Horoskop urodzeniowy – indywidualny (pełna analiza kosmogramu)- nagranie, około półtorejgodziny , koszt 200zł


Horoskop ten sporządzam na podstawie Twojej daty, godziny i miejsca urodzenia. Jest to Twoja osobista mapa, pokazująca jak odkrywać i rozwijać Twój potencjał. Opisuje nasze predyspozycje, mocne i słabe cechy charakteru, szanse, wyzwania, uzdolnienia. To taka swoista mapa skarbów (talenty, szanse), a czasem pole minowe (blokady, zahamowania)… ale wiedząc to wszystko, nie mamy wrażenia, że kieruje nami ślepy los, nie czujemy się jak przysłowiowe dziecko we mgle.
Pozwala nam to pracować nad własnym rozwojem, zrozumieć i poznać lepiej samych siebie. A co za tym idzie, łatwiej nam jest podjąć ważne życiowe decyzje. Opowiem jaki obszar życia jest dla Ciebie ważny, co jest jakby, głównym tematem Twojego życia. Omówię również ważne zagadnienia związane ze zdrowiem, pracą, związkami partnerskimi, rodziną, itd.

Horoskop zawodowy- praca, kariera, predyspozycje – nagranie, około godziny, koszt 160zł

Opowiem o Twoich preferencjach zawodowych, o tym jaka praca da Ci satysfakcję, jakie zajęcie możesz z przyjemnością wykonywać. Niewykluczone, że takich zajęć może być więcej. Być może wahasz się, nie wiesz jaką drogę rozwoju zawodowego wybrać, lub zmienić.

Horoskop partnerski (porównawczy) – nagranie, około półtorej godziny, koszt 250zł


To porównanie/zestawienie dwóch horoskopów, np. pary (kobieta-mężczyzna), przyjaciół, partnerów w biznesie, rodzice – dzieci, itd.
Takie porównanie pomaga znaleźć punkty wspólne, a także te konfliktowe, zawiera ocenę zgodności charakterów partnerów. Pomoże odpowiedzieć na pytania:

– Na co uważać, nad czym należy pracować ?

– W jakich dziedzinach życia współpraca będzie się układać a w jakich nie ?

– Co zrobić żeby go/ją do siebie przyciągnąć ?

Horoskop prognostyczny – nagranie około godziny, koszt 250zł


Co  się może zdarzyć w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy, czego uniknąć, co wykorzystać. Omawiam ewentualne zagrożenia, oraz mogące nadarzyć się szanse, czy też niespodziewane zwroty akcji. Prognoza pełni wprost nieocenioną rolę w pokonywaniu ewentualnych kryzysów życiowych, gdyż daje nam wiedzę, kiedy taki kryzys się może zacząć, ale i kiedy, mniej więcej może się skończyć. Często wskazuje nam również z której strony może przyjść niebezpieczeństwo, jak się przed nim zabezpieczyć, oraz opracować optymalną strategię postępowania. Bez tego narzędzia jesteśmy zdani na łaskę i niełaskę losu.  

Powtórna konsultacja – nagranie, rozmowa telefoniczna, Skype. Koszt 150zł


Dla osób, które już kiedyś skorzystały z moich usług. Konsultacja może dotyczyć jednego zagadnienia, pytania, które wcześniej należy mi przesłać.

Horoskop indywidualny połączony z mini kursem astrologii – konsultacja na żywo np. przez Skype, około półtorej godziny, koszt 300zł


Jest to interpretacja horoskopu urodzeniowego, połączona z astrologicznymi korepetycjami. Swoje lekcje dostosowuje do stanu wiedzy klienta. Wiedzę przekazuję w sposób łatwy, przystępny, przyswajalny nawet dla laika. Dzięki temu narzędziu, astrologia przestanie być dla ciebie czarną magią.

Możesz wynająć mnie na imprezę (np. Nowy Rok, Andrzejki) – koszt 150zł/godzina + transport

Jeśli szukasz jakiejś oryginalnej atrakcji na swoją imprezę, możesz mnie wynająć. Wcześniej należy uprzedzić uczestników, aby przygotowali godziny urodzenia.

Jakieś pytania, propozycje ? A może współpraca ?